• Post published:21 września 2021
  • Post author:
You are currently viewing Gra Miejska „Europejski Zielony Ład”

Gra Miejska „Europejski Zielony Ład”

17 września zespół uczniów naszej szkoły pod opieką nauczyciela wziął udział w Grze Miejskiej pod hasłem „Europejski Zielony Ład”. Gra odbyła się w centrum Katowic, a zadaniem było odwiedzenie 12 punktów, w których przydzielane były różnorodne zadania związane z jednym z aspektów Europejskiego  Zielonego Ładu takich jak czysta zielona energia, zrównoważona mobilność, termomodernizacja i oszczędność energii, gospodarka cyrkularna, europejska strategia bioróżnorodności Kopen Ceftin Zonder Recept Online , zrównoważona żywność oraz sprawiedliwa transformacja. W grze wzięły udział 24 zespoły z całego regionu, a nasza drużyna zdobyła wysokie 3 miejsce.