• Post published:13 grudnia 2021
  • Post author:
You are currently viewing RÓŻNI LUDZIE – RÓWNE PRAWA

RÓŻNI LUDZIE – RÓWNE PRAWA

10 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka, który w naszej szkole przeprowadziliśmy pod hasłem „RÓŻNI LUDZIE – RÓWNE PRAWA”. Przygotowaliśmy koszulki na których uwidoczniliśmy hasło naszego szkolnego dnia oraz poszczególne uniwersalne prawa człowieka. W ramach szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka został zorganizowany dla młodzieży krótki warsztat oraz między klasowy turniej wiedzy o prawach człowieka. Zadaniem uczestników było zmierzenie się z quizem dotyczącym znajomości praw człowieka. Zwyciężył zespół reprezentujący klasę 2 MZE. Wszyscy uczestnicy naszej zabawy otrzymali drobne upominki ufundowane przez Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce.