• Post published:19 stycznia 2022
  • Post author:
You are currently viewing Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń 2021/2022 IV edycja

Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń 2021/2022 IV edycja

Szanowni Rodzice! Drodzy nauczyciele i uczniowie! Pragniemy poinformować, że nasza szkoła bierze udział w projekcie : ” Bezpieczna szkoła- bezpieczny uczeń” i tym samym, ubiega się o certyfikat Bezpiecznej Szkoły . Od bieżącego miesiąca do 15 maja odbędziemy wspólnie cykl ciekawych zajęć w formie debat, dyskusji, warsztatów, konkursów. Liczymy na pełne zaangażowanie wszystkich nauczycieli i Was drodzy uczniowie zmierzając do wspólnego celu jakim jest wzmocnienie bezpieczeństwa sprzyjające bezpiecznej i przyjaznej atmosferze w naszej szkole.

Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń 2021/2022 IV edycja | Bezpieczna szkoła – bezpieczny uczeń (bezpieczna-szkola.com)